Przejdź do treści
Baner główny
2
3
Przejdź do stopki

FOTORELACJA - zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Pożegnanie absolwentów

FOTORELACJA - zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Pożegnanie absolwentów

Treść

„Żegnaj szkoło, żegnaj przedszkole"

Pod takim hasłem 24 czerwca 2022 roku o godz.9.30 w Szkole Podstawowej w Królowej Polskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klasy VIII. Uroczystość rozpoczeła dyrektor szkoły Pani Anna Dudzińska powitaniem wszystkich zebranych i przekazała głos najmłodszym, czyli oddziałowi przedszkolnego, który przygotował krótką inscenizację pod okiem Pani Elżbiety Kulpy - Pazgan. Pani dyrektor gratulował uczniom postępów w nauce i życzył wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji. Złożył także podziękowania nauczycielom za trud i ciężką pracę. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy otrzymali listy gratulacyjne za aktywne uczestnictwo w życiu klasy i szkoły oraz zaangażowanie społeczne. W dalszej części absolwenci pożegnali się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i krótką poetycko – muzyczną częścią artystyczną. Uczniowie klasy VIII zostali pożegnani też przez swoich młodszych kolegów i koleżanki z klasy VII przygotowywanych. Obdarowali ich na koniec włanoręcznie robionymi drobnymi upominkami oraz wzruszającą prezentacją przygotowaną przez ucznia kl. VI Kacpra Lomparta.
Absolwenci szkoły odebrali świadectwa, nagrody książkowe i dyplomy za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe, czytelnicze, artystyczne. Podziękowali wychowawczyni panu Markowi Koprowskiemu oraz wszystkim nauczycielom wręczając im kwiaty.

Zakończenie roku dla nauczycieli to czas podsumowań, planów i refleksji, natomiast dla uczniów to nadzieja na dobre oceny i nagrody, jak także na wspaniałe wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji, a przede wszystkim samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.

58291