Przejdź do treści
Baner główny
2
3
Przejdź do stopki

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Treść

21 czerwca 2024 r. – wyjątkowy dzień, bo zakończyliśmy kolejny rok szkolny.

Wyrażamy wdzięczność i dumę wobec wszystkich uczniów, którzy przez ten rok wykazali się zaangażowaniem, determinacją i pasją w dążeniu do osiągnięcia sukcesów.
Niezależnie od tego, czy są na początku swojej szkolnej przygody, czy też kończą już pewien etap, dziękujemy za Wasz wysiłek, pracę i oddanie, które włożyliście w rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy. Wszystkie Wasze sukcesy, zarówno te małe, jak i wielkie, są powodem do dumy dla Was samych, Waszych rodzin i dla całej szkolnej społeczności.

Zakończenie roku szkolnego było okazją do podziękowań, szczególnie tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy.
Za osiągnięcia w nauce, działalność społeczną, samorządową i właściwą postawę uczniowską Rada Rodziców ufundowała nagrody książkowe, które zostały wręczone wyróżniającym się uczniom.
Dumni jesteśmy z wyróżnień i nagród. Gratulujemy wszystkim wysokich osiągnięć w nauce i jednocześnie dziękujemy tym, którzy sięgnęli po wyniki na miarę swoich możliwości.

Z okazji zakończenia roku szkolnego, życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom bezpiecznych i radosnych wakacji! 🌞🎒🏖️ Niech ten czas odpoczynku przyniesie Wam wiele radości, beztroski i niezapomnianych chwil. 

Jak mówi pewien mądry człowiek: “Nie ważne, jak wolno idziesz, ważne, że nie stoisz.” 

Do zobaczenia po wakacjach! 😊📚

Fotorelacja wykonana za pomocą aparatu zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.

64011