Przejdź do treści
Baner główny
2
3
Przejdź do stopki

Zabawa karnawałowa w obiektywie

Zabawa karnawałowa w obiektywie

Treść

         Tuż po feriach w murach naszej szkoły odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala rekreacyjna wyglądała inaczej niż zwykle - zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, kokardami przez starszych uczniów zachęcała do szalonej zabawy - najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VI.
W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, diabły, koty, motyle, różne inne stwory i dziwadła... Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom,a wspaniałe zabawy dla młodszych dzieci zorganizwały dziewczynki z kl.VIII. Były korowody, kółeczka i tańce w parach oraz fotobudka. Za oprawę muzyczną i fotograficzną imprezy odpowiedzialni byli chłopcy z kl.VIII.

        Po południu odbyła się również zabawa karnawałowa - uczniów klas IV-VIII. Było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami. Podczas dyskoteki nie zabrakło tańców w parach, wspólnie w kole, czy też węża. Starsi uczniowie również bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował im dj Kacper i dj Olek - uczniowie klasy VI. Samorząd Uczniowski także podczas dyskoteki karnawałowej dla starszych koleżanek i kolegów prowadził sklepik.
Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Zapraszamy do obejrzenia foto relacji.

60800