Przejdź do treści
Baner główny
2
3
Przejdź do stopki

REKRUTACJA! Możliwość składania wniosków o przyjęcie dziecka do klasy 1 oraz oddziału przedszkolnego rozpocznie się od 27 lutego 2023 r. Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły.

Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Treść

Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni.

Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole.

Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść...

Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia...

To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bożego Narodzenia...

Boże Narodzenie to też jednak czas na chwilę odpoczynku od gonitwy, codziennych spraw, refleksji na Miłością, która w tym magicznym czasie rodzi się w sercu każdego z nas. W tak świątecznym nastroju i adwentowym wyczekiwaniu na Miłość cała społeczność szkolna miała okazję spotkać się na pięknym koncercie  zorganizowanym przez uczniów Szkoły Podstawowej w Królowej Polskiej pod opieką ks. Mateusza Migacza. Koncert połączony z krótką inscenizacją był świetną okazją do zaprezentowania swoich talentów przez dzieci i młodzież szkolną.  Prowadzący koncert złożyli wszystkim obecnym świąteczne życzenia, spokoju, radości ze wspólnego przebywania w rodzinnym gronie, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

 

Dziękujemy uczniom kl.VIII za utrwalenie akademii przy pomocy camery zakupionej w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.

27298